Atrás

Finał 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Piosenki Jana Wojdaka"

Finał 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Piosenki Jana Wojdaka"

Nowa Huta z lotu ptaka
9 i 10 listopada w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie odbędzie się finał 20. Ogólnopolskiego Festiwalu Dzieci i Młodzieży "Piosenki Jana Wojdaka". Będzie to wielkie święto twórców i wielbicieli muzyki.

Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży „Piosenki Jana Wojdaka” to szansa na zaprezentowanie talentu wokalnego dzieci i młodzieży w wieku 7-21 lat, podzielonych na 4 kategorie wiekowe. Festiwal odbywający się pod patronatem (a także z udziałem) Jana Wojdaka już od 20 lat stanowi niesamowitą przygodę, a jego finał w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie nie musi być końcem – może stać się początkiem wspaniałej drogi artystycznej.


Pomysłodawca festiwalu – Jan Wojdak, zasłużony artysta, członek legendarnego zespołu Wawele, laureat Orderu Uśmiechu – pozwala młodym artystom spełniać muzyczne marzenia. Finaliści konkursu poznają tajniki pracy w studiu nagraniowym, sekrety organizacji koncertów, sesji zdjęciowych. Dzięki opiece artystycznej J.  Wojdaka, nie tylko pracują nad własnym warsztatem podczas licznych warsztatów, ale także kształtują swoją osobowość sceniczną, mierzą się z tremą i popularnością, doświadczają pierwszych spotkań z przedstawicielami mediów.

Informacje i rezerwacje: https://nck.krakow.pl

 

Reproducir Reproducir