Indietro

Liga Kubusiowego Narciarza

Liga Kubusiowego Narciarza

Narciarz na stoku
"Grupa Pingwina" zaprasza na zawody w ramach Ligi Kubusiowego Narciarza. Zawody będą przeprowadzone w czasie ferii zimowych na łagodnych stokach stacji narciarskich w Rzykach, Kasinie Wielkiej i Krynicy Zdroju.

Podstawą akcji “Liga Kubusiowego Narciarza” jest umożliwienie rywalizacji pomiędzy dziećmi połączonej z zabawą. Udział wziąć mogą wszystkie dzieci w przedziale wiekowym 4-13 lat. Na zwycięzców czekają nagrody od Kubusia. Poprzez pogadanki z ratownikami, zabawę na mecie przy specjalnych namiotach animatorzy przybliżą najmłodszym sposób zachowania na stoku narciarskim, lodowisku i innych miejscach spędzania wolnego czasu zimą. Nuda się nie uda! 

25.01.2020 Czarny Groń, Rzyki

Z myślą o zawodnikach z najmłodszej grupy wiekowej organizatorzy przygotowali dodatkową, łatwiejszą  trasę slalomu przy dolnym wyciągu talerzykowym, dzięki czemu nie ma potrzeby wwożenia dzieci na górę krzesełkiem. Wszystkie inne grupy startują na trasie głównej zlokalizowanej na górnej polanie.
Start zawodów na obu trasach zaplanowany jest na godzinę 11:00.

 

8.02.2020 Kasina Ski, Kasina Wielka

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na trasach nieopodal Krakowa. 

 

22.02.2020 Słotwiny Arena, Krynica Zdrój

Finałowa rozgrywka z Kubusiem na Słotwinach! Wielki finał Kubusiowej Ligi w Krynicy to jeszcze więcej zabawy na stoku i zarazem ostatnia szansa na zdobycie punktów do klasyfikacji generalnej. 

Gioca Gioca