Назад

Otwarcie Krainy Światła na Gubałówce

Otwarcie Krainy Światła na Gubałówce

Kolej linowo-terenowa na Gubałówkę
Już od trzech lat zimą Gubałówka rozbłyska blaskiem iluminacji. Wraz z końcem listopada zostaje rozświetlona przez rzeźby i dekoracje inspirowane historią Zakopanego, podhalańskim folklorem i tatrzańską przyrodą, zbudowane z prawie miliona ekologicznych żarówek.

W tym roku Krainę Światła zainauguruje plenerowe widowisko łączące w sobie elementy nowoczesnego pokazu z klasycznym teatrem ognia.  W czwartek, 28 listopada o godz. 16:00 przed dolną stacją kolei PKL Gubałówka będzie można podziwiać umiejętności kuglarskie i akrobatyczne artystów oraz spektakl z elementami pirotechniki scenicznej. Charakteryzacje i kostiumy utrzymane w kolorach zimy – odcieniach bieli, srebra i granatu, wprowadzą gości  w świąteczny nastrój i klimat Krainy Światła.

 Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Tego dnia w godz. 16:00-18:00 kolej linowo-terenowa na Gubałówkę będzie kursować bezpłatnie. Zapraszają Polskie Koleje Linowe.

Krainę Światła na Gubałówce można podziwiać codziennie od godz. 16:00, aż do końca lutego. Więcej o kolei linowo-terenowej na Gubałówkę przeczytacie na stronie PKL: pkl.pl/gubalowka/gubalowka.html

 

Воспроизвести Воспроизвести