Späť

Zawody rowerowe dla dzieci w Ochotnicy Dolnej

Zawody rowerowe dla dzieci w Ochotnicy Dolnej

Rodzina na rowerze - mama, tata, dziecko
Niedzielę 18 sierpnia Wasze dzieci mogą spędzić aktywnie, w pięknych okolicznościach przyrody, biorąc udział w zawodach rowerowych w Ochotnicy Dolnej. Start jest bezpłatny, dla każdego uczestnika przygotowano upominek, a dla zwycięzców nagrody i trofea sportowe.

W zawodach wziąć udział mogą dzieci z roczników 2005-2012. Rywalizacja toczyć się będzie w czterech kategoriach wiekowych, z podziałem na chłopców i dziewczynki. Trasa zawodów poprowadzi wokół stadionu, po nawierzchni asfaltow-terenowej, bez trudności technicznych. Długość rundy ok. 500 m, dystanse w zależności od wieku 1- 4 rund. W trakcie zawodów w godz. 10:00-13:00, będą prowadzone dodatkowe animacje, konkursy i zabawy dla dzieci. Bedą prezentacje pierwszej pomocy, konkursy rowerowe, pokaz trialu rowerowego.

Biuro zawodów czynne będzie w godzinach 8:00- 9:25 na terenie miasteczka zawodów. Start pierwszych zawodników około 9:30. Dodatkowo w godz. 10:30-13:00 będą prowadzone animacje dla dzieci w ramach akcji "Bezpiecznie na rowerze".

Organizatorem zawodów jest Tatra Cycling Events, która organizuje w dniach 15 -18.08.2019 r. etapowy wyścig Ochotnica MTB 4Towers, będzie wiec możliwość obejrzenia startu i mety zawodników MTB. 

 

Więcej informacji na stronie organizatora: www.ochotnicamtb4towers.pl/wyscig/zawody-dla-dzieci/

 

Prehrať Prehrať